Kumaş, Döşeme Oto Koltuk Temizleyici

Araçlarımızın dış bakımı ve temizliği kadar iç kısmındaki torpido, koltuk ve döşemelerin temizliği de aracın yeni ve bakımlı görünmesinde önemlidir.

Araçların koltuk ve döşemeleri zaman içerisinde üzerinde kolay bir şekilde temizlenmeyecek yağlar, kirler oluşabilir. Koltuk ve döşemelerdeki bu inatçı kirleri her ne kadar kendimiz  temizlemeye çalışırsak da koltuk ve döşemelerin temizliğinin profesyonel ürünler ve oto kuaförleri tarafından yapılması etkili bir temizlik sağlar.

Kumaş Döşeme Temizleyici Özelliği

Temizleme sıvısı içeriğindeki etken maddeler sayesinde kumaşın derinliklerine nüfuz ederek en inatçı lekelerin bile üstesinden gelir.

Yağ, kan, meyve suyu, yemek, çikolata, sigara lekeleri gibi bir çok inatçı lekelerin bile yüzeyden temizlenmesini sağlar.

Dezenfektan özelliğede sahiptir.

Araç koltuk, döşeme ve tavan temizliğinde kullanılmasının yanı sıra halı yıkama fabrikaları tarafından da halı üzerinde çıkmayan inatçı kirleri çıkarmak için kullanılan bir üründür.

Kumaş Döşeme Temizleyicinin Uygulama Şekli

Temizlenmesi istenen bölgeye püskürtmek suretiyle bir bez veya sünger silerek temizlik sağlanır.

3 Replies to “Kumaş, Döşeme Oto Koltuk Temizleyici”

 1. bende 93 model mercedes var koltukları çok kirli temizletmek isityorum kendim temizlemeye kalktım ama başaramadım nasıl yaparım ve nekadar iyi olur?

 2. 1-köpüklü cilalı yıkama
  2-kumaş temizleme
  3-topido sütü
  4-hızlı cila
  5-süngerle sürülen cila
  6-oto parfümü
  7-lastik parlatıcı
  8-motor temizleme
  9-jant temizle ürünlerini almak istiyorum.

  Bonus ve kartfinas kartlarım var. Taksit oranlarımız ne olur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir