Jant Temizleyici

Aracımızın jantları da  yağ, balata tozu, çamur gibi çevresel faktörlerin etkisi ile kullanıma bağlı olarak zaman içerisinde kirlenir ve kötü bir görünüm meydana gelir. Jantların temizliği ve parlaklığını sağlamak için üretilmiş olan jant temizleyici güçlü formülü ile jantların parlak ve yeni gibi görünmesini sağlar. Ayrıca jant temizleyici ile jantlar daha uzun bir sürede tekrar kirlenmektedir. (Antistatik)

Jant Temizleyicinin Kullanma Şekli:

Soğuk ve kuru jantlara uygulayınız. Jantların kirlilik düzeyine göre su ile karıştırılıp seyreltilerek bir sprey yardımı ile jantlara püskürtülüp yaklaşık 1,5-2 dakika kadar beklendikten sonra basınçlı su tutularak jantlar yıkanarak temizlik sağlanmış olur.

Uyarılar: Jant temizleyiciyi solumayınız ve iyi havalandırılmış alanlarda kullanınız. Yanıcı olduğundan ateşe yaklaştırmayınız ve püskürtmeyiniz. Çocuklardan uzak tutarak göze ve cilde kaçmamasına dikkat ediniz. Gözlere teması halinde uzun süre bolca su ile yıkayınız. Yutulması gibi bir durum söz konusu olursa kusmadan derhal doktora başvurunuz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir