Halı Yıkama Şampuanı

Halı yıkama şampuanı özel formülü ile halıların üzerindeki kir, toz ve diğer yiyecek ve içeceklerin bıraktığı izleri temizleyerek halıların derinlemesine temizlenmesini sağlar.

Ürün çeşitlerimiz içerisinde yer alan Halı şampuanı yıkama sonrasında kalıntı bırakmadan, halıların parlak ve yumuşacık olmasını sağlarken halının ömrünü de uzatmaktadır.

Kaliteli Bir Halı Yıkama Şampuanın Özellikleri:

Bol köpüklüdür.
Durulanması kolaydır.
Halı
yıkama şampuanı çevreye kalıntı bırakmayan bitkisel bazlı olmalı ve kolay durulanmalı
Halı üzerinde yapışkan bir kalıntı bırakmaz.
Halı şampuanı
tam temizlik yapmalıdır. Kalıntı bırakmamalı ve yıkamadan sonra köpüklerin su ile parçalanarak temizlenmesi gerekmektedir.
Halı şampuanın aktif köpük formülasyonu kirleri dipten yüzeye taşır.
Kaliteli bir halı şampuanı sadece halının yüzeyinde görünen kirleri değil halının görünmeyen ve dipte yapışık olan mikroorganizmaları da temizlemesi ve arındırması gerekmektedir.
Yıkama sonrasında halıya parlaklık verir.
Yumuşatıcılıdır.

Halı şampuanı yumuşatma özelliğine sahiptir.
Antibakteriyel ve antialerjiktir.
Antistatiktir.

Halı yıkama şampuanı seçiminde kalite önemli olup halılarda etkin bir temizlik sağlanması için güçlü formüle sahip halılara zarar vermeden temizlik sağlayan bir halı şampuanı olması önemlidir.

Evimizde en çok kirlenen eşyalardan biri olan halılarımız temiz tutulmak ve yılda en az bir kez yıkanmak suretiyle korunabilir ve bu şekilde kullanım süresi uzar.

Halı yıkama fabrikaları müşterilerinizi memnun etmek için kaliteli ve etkin temizlik sağlayan halı yıkama şampuanımızı tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir