Fırçasız Oto Yıkama

Otomobilinizin temizliği için kullanılan ürünlerin kalitesi önemlidir. Aracınızı dışını yıkarken fırça kullanmadan sadece fırçasız oto yıkama ilacı kullanarak otomobilinizin dışını köpükleyerek ve sonrasında basınçlı oto yıkama makinesi ile tazyikli su tutarak tertemiz olmasını sağlarsanız.

Fırçasız oto yıkama ilacı oto yıkama için özel olarak üretilmiş köpüklü oto yıkama yapan fırçasız oto yıkama şampuanıdır. Aracınızın boyasına zarar vermeden temizlik sağlar. Cilalı olduğu için ise yıkandıktan sonra cilalanmış gibi aracınızda fark edilir bir parlaklık meydana gelir.

Fırçasız oto yıkama şampuanı profesyonel oto yıkama istasyonları, oto kuaförleri, benzin istasyonlarının yıkama alanlarındaki oto köpük makinasında köpüklü oto yıkama yapmak için kullanılır. Fırçasız oto yıkama ilacı ile en iyi sonucu elde etmek için fırçasız oto yıkama makinası (oto köpük makinası) ve basınçlı oto yıkama makinası gerekmektedir. Yıkama sonrasında ise mikrofiber oto kurulama bezi ile aracı kuruladığımızda mükemmel bir sonuç elde etmiş oluruz.

Fırçasız oto yıkama ilacı konsantre olduğundan 60 litre suya 1 kg eklenerek kullanılır.

fırçasız oto yıkama sıvısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir