Fırçasız Oto Yıkama Tozu

Fırçasız Oto Yıkama Tozu ile fırça ve sünger kullanmadan pratik bir şekilde araçlar yıkanabilir. Fırçasız oto yıkama tozu içeriğindeki aktif maddeler sayesinde fırçaya gereksinim duymadan az bir tüketim ile araçlar üzerindeki asfalt yağları, kurumuş kuş ve sinek pisliklerini temizlemede etkin bir rol oynar.

Fırçasız Oto Yıkama İlacı
Fırçasız Oto Yıkama Tozu-10 KG

Fırçasız Oto Yıkama Tozu

Fırçasız oto yıkama tozu küçük araçların yanı sıra iş araçları, kamyon yıkama,  tır yıkama istasyonlarında da yaşanan zorlukları fırça kullanımına gerek bırakmadığı için asgariye indirir, yıkama işlemininde etkin bir temizlik ve büyük kolaylık sağlar. Bu özelliği ile fırçasız oto yıkama ürünleri çok tercih edilmektedir.

Ekonomik Özelliği:  Fırçasız oto yıkama tozu ile ilgili diğer önemli bir husus ise tasarruf sağlamasıdır. Su ve elektrik tüketiminden önemli bir ölçüde tasarruf sağlamasıdır. Araçların kısa sürede yıkanmasını sağlayarak müşterilerinizi uzun süre bekletmeden hem size hemde müşterilerinize zaman kazandırır.

Fırçasız tır ve oto yıkama tozunun tır, kamyon gibi araçların yıkanmasında yıkama istasyonları tarafından çok tercih edilen bir ürün olduğunu belirtmiştik. Fırçasız oto yıkama tozunun tır ve kamyon yıkama istasyonlarında uygulama şekli ise şu şekildedir;

60 litre köpük tankı için 500 gr
90 litre köpük tankı için 750 gr yeterlidir.

500 gr fırçasız oto ve tır yıkama tozu 60 litre su içerisine atılarak oluşturulan çözelti karıştırılarak kamyon, tır gibi araçların kupa ve brandalarına köpük tankı püskürtülür. Daha sonrasında ise basınçlı su tutularak araç durulanır. Tır ve kamyonlar uzun yol araçları olduğu için üzerlerinde biriken asfalt yağları, kir, toz, çamur oldukça yoğundur. Firçasız oto yikama tozu ile fırçaya gereksinim duymadan aracın tüm yüzeyinin daha kısa sürede temizlenmesi sağlanmış olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir