Fırçasız Cilalı Oto Yıkama Köpüğü

Oto yıkamacılar için ideal bir ürün olan Fırçasız Cilalı Oto Yıkama Köpüğü özel ve güçlü formülü ile aracınızın dış aksamına boya ve kaportasına zarar vermeden temizlik ve parlaklık sağlar. Fırça kullanımı gerektirmediği için yıkama işini daha kısa bir sürede bitirmenizi sağlar. Bu özelliği ile profesyonel oto yıkama işleri için uygundur.

Aracın dış yüzeyine pompa yardımı ile püskürtülerek uygulanır.

Fırçasız oto yıkama köpüğünün kullanım aşamasında özel püskürtme pompaları kullanılır. Köpük aparat ile yoğun bir köpük oluşmaktadır. Püskürtme pompası içerisine 60 litre suya 1 litre ürün konularak seyreltilir. Aracın tüm dış yüzeyine iyice püskürtülerek uygulanır. Daha sonrasında aracın yüzeyine basınçlı su tutularak temizlenir ve bir bezle kurulanmak suretiyle aracın temizliği tamamlanır.

Aracınız üzerinde biriken kuş pisliği, sinek pisliği gibi zor çıkan kirleri fırça ve sünger kullanmadan kolayca temizlenmesini sağlar.

Fırçasız cilalı oto yıkama köpüğü ile yıkanan araçlarda gözle görülür bir temizlik ve parlaklık meydana gelir.

Klasik oto yıkama ile yıkanan araçlarda kuruma esnasında su lekeleri oluştuğunu görürüz. Fırçasız cilalı oto yıkama köpüğünün etkin formülü ile temizlenen araçlarda yıkama işleminden sonra aracın üzerinde bu tür lekeler oluşmaz.

Özellikleri 

Temizlik ve Parlaklık Etkisi : Fırçasız cilalı oto yıkama köpüğü ile temizlenen araçların dış yüzeyinde , lastik ve jantlarında mükemmel temizlik ve parlaklık meydana geldiğini görürsünüz.

Fırçasız cilalı oto yıkama köpüğü fırça ve sünger gerektirmeden tek seferde temizlik yapabildiği için su zaman ve elektrikten tasarruf sağlar.

Fırçasız cilalı oto yıkam köpüğü her tip araç için uygundur. ( Küçük araç, kamyon, otobüs, tır v.b  yıkanabilir.)

Fırçasız cilalı oto yıkama köpüğünün diğer önemli bir özelliği ise aracınızın dış yüzeyinde koruyucu bir tabaka oluşturup, güneşin zararlı ışınlarının aracın boyasına zarar vermesini önlemesidir. Sürekli kullanıldığında fırçasız cilalı oto yıkama köpüğünün güçlü formülü   sayesinde aracınızda güneşin meydana getirdiği aracınızın kötü görünmesine neden olan renk solmaları olmayacaktır.

Çevre sağlığına uygundur. Ürün A.B tarafından hazırlanmış yönetmeliğe uygun olarak üretilmiş olup tüm bileşenleri biyolojik olarak tabiatta yok olabilmektedir. Doğaya, insan sağlığına ve kullanılan yüzeye hiçbir zararlı etkisi bulunmamaktadır.

2 Replies to “Fırçasız Cilalı Oto Yıkama Köpüğü”

  1. Fırçasız cilalı oto yıkama şampuanın güçlü formülü ile aracımı hiç bir kir ve iz kalmadan yıkatıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir