Fırçasız Oto Yıkama İlacı Ve Özellikleri

Oto temizliğinde eski yöntemlerin terk edilmesi ile bitlikte yeni geliştirilen oto yıkama malzemeleri ve ekipmanların kullanılmaya başlanması sonucu oto yıkama istasyonları ve oto kuaförler işlerini daha modern malzemeler ile yapma imkanına kavuşmuşlardır.

Özellikle dış yıkama için kullanılan fırçasız oto yıkama ilacı ise üstün temizleme özelliği ile fırça kullanmaya gerek kalmadan kısa sürede aracı yıkanmasını sağlar. Fırçasız oto yıkama ilacı ile yıkama yapmak için kompresör ile çalışan fırçasız oto yıkama makinesi kullanılmaktadır. Fırçasız oto yıkama makinaları sıvı tankı, kompresör ve köpük aparatından oluşur. 60 litrelik fırçasız oto yıkama makinesinin tüp şeklindeki sıvı deposuna önce fırçasız oto yıkama ilacından 1 kg eklenerek üzeri su ile tamamlanır ve karıştırılır. Kullanıma hazır hale gelen fırçasız oto yıkama ilacı köpük aparatı ile birlikte aracın üzerinden başlanarak tüm yüzeyine püskürtülerek tatbik edilir ve az beklenerek basınçlı oto yıkama makinası ile su tutularak toz, çamur ve tüm pislikler temizlenmiş olur, mikrofiber oto kurulama bezi ile kurulanarak tamamlanır.

Ürünümüz fırçasız oto yıkama ilacı ise kolay kullanımı etkin temizleme özelliği sayesinde üstün bir temizleme yaparak ayrıca cila özelliğinden dolayı aracın boyasını da koruyarak cilalanmış gibi parlaklık sağlar.

Fırçasız oto yıkama ilacı bidon olarak satışa sunulmaktadır.

Fırçasız Oto Yıkama İlacı

One Reply to “Fırçasız Oto Yıkama İlacı Ve Özellikleri”

  1. Fırçasız oto yıkama ilacının ve özelliklerinin hakkında çok güzel bilgiler vermişsiniz. Teşekkürlerimi sunarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir