Fırçasız Oto Yıkama

Aracın kaportasını temizlerken mutlaka bu iş için özel olarak üretilmiş olan ürünleri tercih etmek gerekir. Bulaşık sabunu, el sabunu gibi kimyasal ürünler ve sert süngerler kullanılmamalı, kullandığınız sert süngerler ve fırçalar küçük çiziklere neden olarak uzun vadede paslanmaya yol açabilir. Bu nedenle aracınızın boyasını koruyan, parlatan fırçasız oto yıkama ürünlerinden fırçasız oto yıkama ilacı ile yıkama yapmanız uygun olacaktır.

Fırçasız oto yıkama deterjanı ile köpüklü oto yıkama yapılabilmektedir.

Konsantre bir ürün olduğundan ekonomiktir. 60 litre suya 1 kg fırçasız oto yıkama ilacı koymak yeterli gelmektedir.

Ürünümüz fırçasız oto yıkama şampuanı kullanılarak yıkanan araçlarda gözle görülür bir parlaklık ve temizlik sağlandığı için piyasada çok tutulan bir üründür.

Oto yıkama istasyonları ve oto kuaförler için ideal bir üründür.

Aracın Dış Yüzeyi Nasıl Temizlenmeli

Aracın dış temizliğine tavandan başlamalısınız. Eğer cilalama işlemi yapacaksanız araç tamamen kuruduktan sonra başlamalısınız. Yılda iki kez yapılan cila hem parlak bir görümüm sağlar hem boyanızı korur. Cilalama işlemi temiz yüzeye dairesel haraketler ile uygulanmalı gerekli görüldüğü halde 2 kat cila yapabilirsiniz. Aracın dış yüzeyine uygulanan pasta güzel bir görünüm sağlasa da boyayı incelttiği için pasta işlemi sık sık uygulanmamalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir