Detaylı İç Dış Oto Yıkama ve Temizlik

Aracımıza belli dönemlerde periyodik olarak detaylı bir iç ve dış temizlik yaptırarak aracınızın temiz ve bakımlı olmasını sağlayabilirsiniz. İç temizlik; aracın iç kabin bölümünün temizlenmesi işlemidir. İç temizlikte tavan döşemesi, taban halısı, aracın koltukları, kapı iç bölmeleri ve döşemeleri, kapı filtreleri,, ön torpido, havalandırma kanal ızgaraları, vinil ve plastik aksamların tümü, bagaj ve stepnenin özel kimyasallar ile detaylı bir temizlik yapılarak dezenfekte edilir. Bu saydığımız iç kabin bölgeleri uzun süreli kullanımdan dolayı oldukça kirleneceğinden  detaylı bir temizlik gerektirmektedir.

Dış temizlik ise dış kaportanın aracın dış yüzeyini çizmeyecek şekilde bunun için üretilmiş fırça kullanılmadan fırçasız oto yıkama şampuanları ile temizlenmesi, motorun temizliği, jant  ve lastiklerin temizliği, tamponların temizlenmesi işlemlerinin kombine şekilde yapılmasıdır.

Dış temizlikte özel oto yıkama makinesiyle “fırçasız oto yıkama” sıvısı köpük haline getirilerek aracınıza püskürtülür ve bir süre sonra su ile durulanır. Ürünümüz koruyucu özelliğinin yanı sıra içerdiği cila sebebi ile otonuzun parlaklık ve uzun süre canlılığını muhafaza eder.

Pasta Cila Boya Koruma

Aracınızın boyası güneşin zararlı ışınları, asit yağmurları ve tuzlu çamurlar gibi dış etkenlerden dolayı zamanla tahribata uğramaktadır. Özellikle güneş ışınları otomobilinizin boyasının mat ve donuk bir renge dönüştürerek ilk zamanlardaki parlaklığını yitirmesine neden olmaktadır. Ultra boya koruma teflon sistemi uygulanarak aracınıza pasta ve cila yapılması yukarıda saydığımız dış etkenlerin meydana getirdiği tahribattan aracınızın yaz kış korunmasını sağlayacaktır.

Motor Yıkama

Motor temizlemek için özel üretilmiş olan motor temizleyici ile motor üzerinde birikmiş yağ, kir ve lekelerin çıkarılarak motorun temizlenmesi işlemidir. Metal ve plastik parçalara motor koruma kimyasalı uygulanır.

Jant Temizliği

Otomobilinizin jantları zift, katran, toz, toprak ve diğer dış etkenlerden dolayı çok kirlenen ve aracın bakımlı ve temiz görünmesinde önemli olan parçalardır. Jantların temizlenmesinde bunun için şampuanların kullanımının yanı sıra özel jant temizleme solüsyonları da bulunmaktadır. Bu solüsyon ile jantların temizlenmesi oldukça kolay bir işlem olacaktır. Jant temizleme solüsyonu hakkına bilgi için buraya bakınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir